Dalti - це

український бренд споживчої електроніки і побутової техніки. Наша продукція оптимально поєднує високу якість, енергоефективність і функціонал з доступною ціною. Ми співпрацюємо з кращими заводами в Китаї, що виробляють техніку під брендом Dalti за схемою OEM (Original Equipment Manufacturer). За таким принципом працюють практично всі світові бренди. Наші фахівці ретельно вивчають потреби та побажання наших клієнтів, що в підсумку виливає в чітке розуміння і бачення технічних особливостей і дизайну нашої продукції.

Якість

Орієнтація на надійність і якість продукції - це основа успішного бізнесу, що розвивається. ТМ Dalti закладає основу надійності своєї техніки та контролює якість на всіх етапах виробництва. Вся наша продукція проходить державну перевірку на якість та сертифікацію відповідності вимогам технічних регламентів України та Європи.

Дизайн і ергономічність

Техніка ТМ Dalti буде гармонійно поєднуватися з Вашим інтер'єром, адже ключовим елементом при розробці продукції є приємний зовнішній вигляд і відповідність модним напрямками в дизайні. Ми активно стежимо за розвитком технологій в сфері споживчої електроніки і побутової техніки, щоб наша продукція була ідеальною для Вас і приносила радість і задоволення від використання. Ми створюємо техніку, яка залишає тільки позитивні емоції.